"Одна компанія для всіх Ваших потреб" Energy Consulting Команда професіоналів Новини Контакти  
УКР
 
ENG
телефон: эл. пошта
+38 044 238 86 63 company@law-ec.com
Юридичні послуги
Бухгалтерські послуги
HR-послуги
WEB-маркетинг
Юридичні послуги

Професійний колектив адвокатів та юристів з практичним досвідом роботи в різних галузях юриспруденції готовий дозволити найскладніші юридичні питання виникли у приватних осіб і в комерційній діяльності в розумні терміни за найбільш адекватною на ринку ціною.

Бухгалтерскі послуги

Організація, ведення або відновлення бухгалтерського та податкового обліку кваліфікованими бухгалтерами. Складання та здача фінансової та податкової звітності. Надання консультацій з питань бухгалтерського обліку та оподаткування.

HR-послуги

Системний та індивідуальний підхід у підборі персоналу на підставі сучасного методу дає на практиці результат у 89.2% у вигляді працюючого протягом календарного року персоналу повністю відповідає вимогам роботодавця.

WEB-маркетинг

Мы створюємо "продаючі" сайти!

10 ПРИЧИН
ЧОМУ ВАМ
КРАЩЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС
1. Ми глибоко переконані, що можемо бути вам корисні і здатні вирішити ваше завдання краще ніж прийнятий стандарт по ринку

2.Основою нашого ділового етикету та аксіомою роботи з партнерами та клієнтами є правило «pacta servanda sunt». Ми виконуємо взяті на себе зобов'язання

3.Є тільки одна реальна і розумна причина, по якій наш клієнт може заплатити нам: він залишився повністю задоволений тим як ми вирішили його проблему. І ми знаємо це!

4.Ми чудово усвідомлюємо рівень складності «створення грошей» у нашому економічному просторі і знаємо цей процес зсередини і ті труднощі з якими стикаються. Ми вміємо долати ці труднощі

5.Ми усвідомлені в тому що ринок бізнес і приватні особи потребують комплексного вирішення найважливіших проблем: безпека, кадри, фінанси, маркетинг і тільки з цієї причини ми вийшли з комплексною пропозицією

6.Ми знаємо, що немає кращого способу створити успішну компанію ніж «залишити» на шляху її діяльності лише задоволеного клієнта.

7.Рішення завдань поставлених перед нами нашими клієнтами для нас не тільки гроші, це більше ніж гроші так як ми хочемо поліпшити ті сфери в яких ми запропонували свої послуги.

8.Ми хочемо внести нові стандарти якості надання послуг у сферах: «юриспруденція», «HR», «фінанси», WEB-маркетинг ». І ця ідея в прямому сенсі слова переповнює нас.

9.Наші good will і реноме ми не можемо, поки, оцінити в мільйон, але ми будемо працювати дуже ретельно, щоб досягти цього.

10. Ми віримо в себе. Ми віримо в себе сильно. Сила нашої віри визначається не стільки нашими амбіціями, скільки нашими здібностями.
НОВИНИ КОМПАНІЇ

12/08/2013 23/07/2013 10/07/2013 10/07/2013
Виграли адміністративний спір з податковою інспекцією щодо скасування податкових повідомлень-рішень на суму близько 3 млн. грн... Домоглися скасування в адміністративному суді рішення про коригування митної вартості товару... Забезпечили досягнення мирного врегулювання спору між суб'єктами господарювання... Захистили інтереси клієнта в корпоративному спорі...
Докладніше >>   Докладніше >>   Докладніше >>   Докладніше >>   
компанія:
Energy Consulting
Команда професіоналів
Новини
Контакти
телефон:
+38 044 238 82 00
эл.пошта:
campany@law-ec.com
Юридичні послуги Бухгалтерські послуги HR-послуги WEB-маркетинг
Адвокат в кримінальному процесі | Податки | Митне законодавство і міжнародна торгівля | Досудове врегулювання спорів | Представництво та захист інтересів клієнта в судах всіх інстанцій | Проблемні кредити | Договора | Нерухомість | Сімейні спори | Реєстрація підприємств Послуги податкового консультанта | Бухгалтерскі послуги для ФОП | Бухгалтерскі послуги для юридичних осіб | Перевірки и консультування поточної бухгалтерскої діяльности | Додаткові бухгалтерскі и фінансові послуги Процес підбору персонала | Вартість та строки | Інші послуги
© 2011-2013 Energy Consulting. Всі права захищені.
При використанні материалів сайта відкрите посилання обов'язкове